Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość.

Sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć niezależność energetyczną..

Fotowoltaika dla firmy

Fotowoltaika cieszy się od lat nieustannie rosnącym zainteresowaniem, nie tylko wśród właścicieli gospodarstw domowych i rolników, ale także przedsiębiorców. Fotowoltaika dla firmy wybierana jest przede wszystkim przez tych, którym zależy na optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Jakie korzyści niesie tego rodzaju przedsięwzięcie? 

Fotowoltaika dla firmy, w dłuższej perspektywie, pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w budżecie przedsiębiorstwa. Zamontowane panele produkują darmowy prąd, co pozwala na pokrycie całości lub części zapotrzebowania energetycznego, a co za tym idzie - obniżenie rachunków. Samodzielne wytwarzanie energii stwarza więc doskonałe warunki do tego, by uniezależnić się od dostawców prądu i podwyżek cen energii. 

Co więcej, fotowoltaika dla firmy wywiera także pozytywny wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa. Firma zyskuje w oczach pracowników, partnerów i klientów jako szanująca środowisko i korzystająca z nowoczesnych technologii. A dodatkową zachętę stanowią liczne dotacje, dzięki którym można skrócić czas zwrotu inwestycji i zwiększyć jej opłacalność. 

Fotowoltaika dla firmy z GEBRÜDER PETERS

Jako firma GEBRÜDER PETERS działamy w branży ekologicznych rozwiązań fotowoltaicznych już wiele lat. Nasza ponad 110-letnia historia, zdobyte doświadczenie, stale poszerzana wiedza i doskonała znajomość potrzeb współczesnych przedsiębiorców owocują obecnie kompleksową ofertą, także z zakresu fotowoltaiki dla firmy. W ramach usługi zapewniamy:

  • audyt techniczny i zaprojektowanie na jego podstawie instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do wymagań firmy,
  • doradztwo przy wyborze dofinansowania i pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, 
  • montaż instalacji przez wykwalifikowanych fachowców wraz z podłączeniem jej do sieci,
  • pomiary elektryczne i weryfikacja wszelkich parametrów,
  • darmowy 2-letni serwis gwarancyjny.

W trosce o interesy naszych Klientów proponujemy wyłącznie systemy najwyższej jakości - w pełni funkcjonalne, wydajne i niezawodne przez długie lata. Dostarczana przez nas fotowoltaika dla firmy pomogła już niejednemu inwestorowi zoptymalizować koszty i zwiększyć zyski oraz osiągnąć niezależność energetyczną i stabilną przyszłość. 

Fotowoltaika dla firmy - Legnica i okolice

Jeżeli szukasz zaufanego partnera w biznesie, dostarczającego innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla firmy - zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz do współpracy.

Fotowoltaika dla firmy to usługa, z której skorzystać mogą wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy z miasta Legnica i okolicznych miejscowości. W przypadku pytań - prosimy o kontakt. Udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie oraz ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość już dziś!

Skontaktujemy się i przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Wysyłając formularz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 59-220 Legnica, Tadeusza Kościuszki 39. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Fotowoltaika dla firmy - Legnica