Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość.

Sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć niezależność energetyczną..

FOTOWOLTAIKA JELENIA GÓRA - OFERTA GEBRÜDER PETERS

Dach to nie tylko ozdoba domu, ale przestrzeń, którą można praktycznie wykorzystać. Im lepiej jest nasłoneczniony, tym więcej może być z niego pożytku. Dach wyposażony w panele fotowoltaiczne może zacząć „zarabiać” na cały budynek, zapewniając mu darmową energię elektryczną. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż systemu fotowoltaiki, a nasza firma wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Oferujemy pomoc w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznej. Nasze instalacje wykonujemy korzystając ze sprawdzonych i wydajnych komponentów.  

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE NA BUDYNKACH

Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zaprojektowaniu instalacji. Zawsze kładziemy nacisk, by była maksymalnie wydajna, generowała oszczędności i pozwała na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej. Panele solarne dopasowujemy do konstrukcji dachu, a jeśli jest taka potrzeba - możemy zamontować je także na powierzchni ścian, balkonach lub nawet na powierzchni gruntu. Chętnie pomożemy w odnalezieniu najlepszego rozwiązania dla każdego budynku. Nasze realizacji obejmują domy mieszkalne, budynki komercyjne i przemysłowe, a także gospodarstwa rolne. W każdym z tych miejsc istnieje możliwość stworzenia instalacji generującej oszczędności i zasilającej budynek w ekologiczną energię elektryczną.  

Wykonywane przez nas instalacje są bezpieczne i trwałe. Korzystamy z najlepszej jakości sprzętów oraz złączy, które pozwalają na stworzenie fotowoltaiki działającej przez wiele lat. Gwarantujemy jej odporność na oddziaływania pogodowe, niskie i wysokie temperatury, powiewy wiatru i uszkodzenia mechaniczne. Korzystając z regularnego serwisu mogą Państwo dodatkowo przedłużyć żywotność całego układu oraz zachować jego wydajność na wysokim poziomie. Wybierając naszą pomoc mają Państwo pewność, że fotowoltaika będzie inwestycją udaną, która zwróci się w ciągu kilku lat.

FOTOWOLTAIKA W NASZEJ OFERCIE - JELENIA GÓRA

Chętnie pomożemy wszystkim osobom i firmom z terenu Jeleniej Góry i okolic, a także innych regionów. Dedykowana dla nich instalacja fotowoltaiczna może zostać wykonana szybko i sprawnie, w dogodnych terminach. Posiadamy dostęp do rozbudowanego zaplecza technologicznego, co pozwala na szybką finalizację montażu. Jeśli tylko szukają Państwo fachowej pomocy w wykonaniu instalacji to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, przedstawią szczegóły oferty i warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu już teraz! Nasza fotowoltaika jest skierowana do mieszkańców Jeleniej Góry oraz miejscowości okolicznych, takich jak Środa Śląska, Lubin czy Prochowice.

Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość już dziś!

Skontaktujemy się i przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Wysyłając formularz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 59-220 Legnica, Tadeusza Kościuszki 39. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Fotowoltaika dotacje - Legnica