Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość.

Sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć niezależność energetyczną..

FOTOWOLTAIKA ŚRODA ŚLĄSKA - OFERTA GEBRÜDER PETERS

Od wielu lat wykonujemy instalacje fotowoltaiczne. Doskonale wiemy jak wymagającym jest to zadaniem i z jakimi wyzwaniami się wiąże. Dlatego naszym Klientom świadczymy profesjonalną pomoc i przeprowadzamy przez wszystkie etapy inwestycji. Dajemy gwarancję, że wykonany przez system fotowoltaiczny będzie opłacalną inwestycją, która pozwoli generować oszczędności przez wiele lat użytkowania. Nasz zespół profesjonalistów chętnie pomoże w zdobyciu dofinansowania na wykonanie inwestycji, co uczyni ją jeszcze bardziej opłacalną.  

FOTOWOLTAIKA OD GEBRÜDER PETERS - DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH, ROLNIKÓW I FIRM

Tym co nas wyróżnia jest możliwość dopasowania typu instalacji do potrzeb i profilu konkretnego odbiorcy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, firmy jak i rolników. Są to Klienci o zupełnie odmiennym zapotrzebowaniu, które jesteśmy zawsze gotowi zaspokoić. Możemy wykonać fotowoltaikę na dachach i ścianach budynków, a także na poziomie gruntu. W każdym wypadku poszukujemy optymalnego rozwiązania, pozwalającego zminimalizować koszty inwestycji i zarazem zwiększyć ilość wytwarzanej energii elektrycznej.  

Montaż jest przeprowadzany przez wykwalifikowany zespół, szybko i w dogodnym dla Państwa terminie. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości urządzeń i podzespołów - wydajnych falowników lub mikrofalowników oraz najbardziej wytrzymałych paneli. Chętnie dostosujemy projekt instalacji do Państwa potrzeb oraz oczekiwań związanych z generowaniem oszczędności. Pomożemy także wybrać najlepsze miejsce, w którym panele powinny zostać zamontowane.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE ŚRODA ŚLĄSKA - Z GEBRÜDER PETERS

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zna się na wykonywaniu instalacji fotowoltaicznej na każdym typie budynku i gruncie. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców ze Środy Śląskiej i okolic, takich jak Złotoryja, Legnica czy Jelenia Góra, którym pomagamy od lat w sprawnej realizacji inwestycji fotowoltaicznych. Chętnie pomożemy również Państwu - wystarczy zgłosić się do naszej firmy. Nasi pracownicy chętnie przyjmą Państwa zlecenie oraz przestawią szczegóły oferty. Pomogą także we wstępnym określeniu jej opłacalności. Jesteśmy gotowi pomóc w realizacji instalacji fotowoltaicznej na każdym etapie jej tworzenia - od oceny nasłonecznienia budynku lub gruntu, przez stworzenie projektu, wykonanie montażu, aż po serwis po-wykonawczy i doradztwo techniczne. Zapraszamy do kontaktu! Nasza fotowoltaika jest skierowana do mieszkańców Jeleniej Góry oraz miejscowości okolicznych,

Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość już dziś!

Skontaktujemy się i przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Wysyłając formularz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 59-220 Legnica, Tadeusza Kościuszki 39. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Fotowoltaika dotacje - Legnica