Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość.

Sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć niezależność energetyczną..

FOTOWOLTAIKA PROCHOWICE - Z GEBRÜDER PETERS

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne pozwalają uwolnić się od opłat za prąd pobierany z sieci lub w dużym stopniu uniezależnić się od jego konsumpcji. Możliwości te stoją przed odbiorcami prywatnymi, rolnikami, przedsiębiorcami. W każdym wypadku będzie to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne zarazem. Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznej na Państwa budynku lub wydzielonym gruncie. Usługę realizujemy od początku do końca w sposób całkowicie fachowy. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń i komponentów, które gwarantują sprawne działanie instalacji przez wiele lat.  

KORZYŚCI Z WYBORU NASZEJ FOTOWOLTAIKI

Doskonale wiemy jak ważne jest zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej, by jej funkcjonowanie było opłacalne, a cała inwestycja zaowocowała zwrotem w ciągu kilku lat. Dlatego naszym klientom gwarantujemy, że przygotowany projekt będzie dostosowany do potrzeb konkretnego budynku i miejsca, uwzględniając jego stopień nasłonecznienia i kierunek nachylenia. Nasze instalacje gwarantują takie korzyści jak:  

  • - możliwość konsumpcji samodzielnie wytworzonej energii elektrycznej,
  • - niezależność od dostawców lokalnych i ich cen,
  • - poprawę profilu ekologicznego danego budynku,
  • - możliwość skorzystania z ulg i dotacji na wykonanie inwestycji.

Oferujemy atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy. Zawsze dobieramy rozwiązania najbardziej pasujące do Państwa potrzeb, które pozwolą wygenerować atrakcyjne oszczędności. Szczegółowo ustalamy takie sprawy jak rozmiar instalacji, rozkład poszczególnych paneli, sposób ich połączenia oraz wybór dodatkowych komponentów. Dajemy pełną gwarancję, że zaprojektowana przez nas instalacja będzie działać sprawnie przez wiele lat, a spadek jej wydajności pozostanie na minimalnym poziomie.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE PROCHOWICE I OKOLICE

Nasza oferta jest skierowana do różnych grup odbiorców. Osobom prywatnym oferujemy pomoc w zmianie statusu z konsumenta na prosumenta energii elektrycznej. Rolników i przedsiębiorców wyposażamy w sprzęty pozwalające ograniczyć zużycie energii w użytkowanych przez nich budynkach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy m.in. na terenie Prochowic i w okolicznych miejscowościach, takich jak Środa Śląska, Złotoryja czy Jelenia Góra. Zapraszamy do współpracy także Klientów z innych regionów. Wystarczy nawiązać kontakt z naszą firmą - jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania, przedstawić szczegóły naszej oferty i jej cennik. Gwarantujemy, że wykonana przez nas instalacja będzie opłacalna inwestycją na wiele lat.

Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość już dziś!

Skontaktujemy się i przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Wysyłając formularz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 59-220 Legnica, Tadeusza Kościuszki 39. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Fotowoltaika dotacje - Legnica