Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość.

Sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć niezależność energetyczną..

FOTOWOLTAIKA ZŁOTORYJA - Z GEBRÜDER PETERS

Nowoczesna i profesjonalnie wykonana instalacja fotowoltaiczna może bez problemów działać przez okres 10 lat lub nawet dłużej. Przez ten czas ubytek w jej wydajności będzie wynosił zaledwie kilka procent w skali roku, a dzięki prawidłowemu serwisowaniu może zostać jeszcze bardziej obniżony. Dlatego wybierając kontrahenta od wykonania instalacji fotowoltaicznej warto zdać się wyłącznie na pomoc fachowców. Nasza firma od wielu lat wykonuje instalacje, a obecnie branża fotowoltaiczna nie stanowi dla nas żadnej tajemnic. Dlatego jesteśmy gotowi wykonać instalację na najwyższym poziomie, która pomoże generować optymalną ilość energii elektrycznej dla danego gospodarstwa domowego, rolnego lub budynku komercyjnego.  

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE W NASZEJ OFERCIE - PROJEKTOWANIE, MONTAŻ I SERWIS

Jesteśmy gotowi dopasować nasze instalacje do potrzeb Państwa budynku, działki, gruntu i ich właściwości. Oferujemy pomoc odbiorcom prywatnym, którzy chcą zamontować panele fotowoltaiczne na swoich budynkach mieszkalnych. Chętnie pomożemy też w montażu paneli na budynkach zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe - blokach, kamienicach, budynkach szeregowych. Obsługujemy także odbiorców biznesowych, inwestorów, deweloperów i przedsiębiorców pragnących wyposażyć swoje budynki firmowe, biurowce, hale i magazyny w sprawnie działający system fotowoltaiczny.  

Ponadto oferujemy pomoc gospodarstwom rolnym. Jesteśmy gotowi zamontować instalację nie tylko na dachach budynków, ale również na poziomie gruntu. Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie w tym celu nieużytkowanych części działki, która może zostać w ten sposób zamieniona w przydomową wytwórnię darmowej energii elektrycznej. W każdy wypadku - jesteśmy gotowi stworzyć od podstaw instalację nastawioną na generowanie energii, a tym samym - oszczędności.

FOTOWOLTAIKA ZŁOTORYJA I OKOLICE - PROFESJONALNA POMOC GEBRÜDER PETERS

Chętnie pomożemy wszystkim Klientom zainteresowanym naszymi instalacjami fotowoltaicznymi. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, atrakcyjne stawki oraz możliwość wykonania instalacji w dogodnym dla Państwa terminie. Nasza fotowoltaika jest skierowana do mieszkańców Złotoryi oraz miejscowości okolicznych, takich jak Środa Śląska, Lubin czy Jelenia Góra. Obsługujemy też Klientów z innych części województwa dolnośląskiego. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty zapraszamy do nawiązania kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, przedstawią szczegóły oferty oraz pomogą we wstępnej wycenie całego projektu.

Zainwestuj w jasną i pewną przyszłość już dziś!

Skontaktujemy się i przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Wysyłając formularz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 59-220 Legnica, Tadeusza Kościuszki 39. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług GEBRÜDER PETERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Fotowoltaika dotacje - Legnica